Niepubliczne przedszkole Wrocław

Kids Island – anglojęzyczne, niepubliczne przedszkole we Wrocławiu. Zapisz swojego malucha do naszego przedszkola i przekonaj się, że Kids Island, to najlepszy wybór dla Twojego dziecka. Zapewniamy całodniową opiekę i codzienny kontakt z językiem angielskim.

Pokazujemy dzieciom Świat przez naukę i zabawę!

Każdy może czegoś nie umieć lub nie znać – my uczymy, że warto poznawać to, co nie poznane

Bardzo byśmy chcieli aby dzieci, które uczęszczają do przedszkola Kids Island, rozwijały swoje pasje i odkrywały Świat na swój indywidualny sposób. Pragniemy budować wzajemny szacunek i zaufanie. Uczymy dzieci niesienia pomocy innym. W Kids Island budujemy wzajemną pomoc i nikogo nie zostawiamy w potrzebie. Zawsze dbamy o siebie wzajemnie. Pragniemy dzieci uczyć empatii.

 

Dlaczego niepubliczne przedszkole Kids Island?

Jesteśmy tutaj dla dzieci i ich rozwoju!

Niepubliczne przedszkole Kids Island we Wrocławiu, to wyjątkowe miejsce, w którym stworzyliśmy domową atmosferę, aby dzieci mogły rozwijać się i wspólnie poznawać Świat. Myśleliśmy również o rodzicach, którzy pracują i pragną zostawić dzieci pod opieką zaufanej placówki, która dba o dobro ich dzieci. Jeżeli pragniecie Państwo zadbać o to, aby Wasza pociecha otrzymała rzetelną i najlepszą opiekę i stawiacie wysokie wymagania wobec placówki oświatowej, z pewnością niepubliczne przedszkole Kids island spełni Wasze oczekiwania.

Niepubliczne przedszkole Kids Island dla rodziców

Zaufanie rodziców, jest dla nas wielkim sukcesem

Niepubliczne przedszkole Kids Island we Wrocławiu ceni sobie współpracę z rodzicami i dobro dziecko, które stawiamy jako najwyższy priorytet. Stworzyliśmy na ulicy Klecińskiej 16 placówkę, w której dzieci nigdy się nie nudzą, a ciekawość Świata i kreatywność, są doceniane. W Przedszkolu mamy trzy grupy Misie – 5,6 latki, Kotki – 4 latki, Rybki – 3 latki. Warunki lokalowe są bardzo dobre, posiadamy 3 sale, jedna z nich wyposażona jest w dwie toalety, a dla starszych grup toaleta znajduje się na korytarzu.

Mamy szatnię z toaletą dla gości, zaplecze kuchenne oraz dobrze wyposażony plac zabaw. Współpracujemy z Werandą Smaków, która specjalizuje się w cateringu dla dzieci.

Jesteśmy nowoczesnym przedszkolem

Dbamy o wykształcenie dzieci i podnoszenie kwalifikacji kadry pedagogicznej.

  • zapewniamy prawidłową opiekę, ochronę przed przemocą i poszanowanie godności osobistej każdego dziecka,
  • przygotowujemy wychowanków do podjęcia nauki w szkole,
  • współdziałamy z rodziną wspierając ją w wychowaniu dziecka,
  • wspomagamy indywidualny rozwój dziecka z wykorzystaniem jego możliwości psychicznych, fizycznych oraz własnej inicjatywy.

Cała kadra pedagogiczna dba o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenia jakości pracy z dziećmi. Nauczycielki uczestniczą w różnego rodzaju kursach i warsztatach. Umiejętnie diagnozują potrzeby dzieci. Praktycznie wykorzystują wiedzę i umiejętności z zakresu metodyki nauczania, stosują zróżnicowane i aktywizujące metody pracy.