Przedszkole językowe Wrocław Kids Island

Szukasz dobrego przedszkola i doświadczonej kadry we Wrocławiu? Kids Island jest przedszkolem anglojęzycznym, które oprócz codziennej styczności z językiem angielskim, oferuje wszystko, a nawet więcej niż tradycyjne przedszkola w Polsce. Przekonaj się, że przedszkole Kids Island będzie najlepszym wyborem dla Twojego małego odkrywcy. Zapszi swojego malucha do Kids Island i zapewnij mu kreatywny rozwój.

Pokazujemy dzieciom Świat z językiem angielskim

Uczymy języka angielskiego i polskiego. W naszym przedszkolu językowym we Wrocławiu pragniemy, aby dzieci posiadały ponadprzeciętny umiejętności, ale również bujną wyobraźnię i kierowały się własną inicjatywą.

Drodzy rodzice, pragniemy aby Wasze pociechy zawsze były pod dobrą opieką w naszym przedszkolu językowym we Wrocławiu. Nasza placówka mieści się na Muchoborze, na ulicy Klecińskiej. Chcemy aby dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola Kids Island, rozwijały swoje pasje i odkrywały Świat dookoła w sposób indywidualny i z własną inicjatywą, która wychodzi prosto z ich kreatywności.

Kids Island nie jest tylko przedszkolem językowym, ale placówką, w której dzieci uczą się szacunku i niesienia pomocy innym ludziom. Pragniemy dzieci uczyć empatii i zwracania uwagi na krzywdę innych ludzi. To wspiera rozwój emocjonalny i pozwala dzieciom dostosować się do życia w społeczeństwie, które składa się z różnorodnych ludzi, klas społecznych i często niezrozumiałych dla dzieci zasad. Chcemy aby Wasze pociechy zrozumiały Świat i otaczającą je rzeczywistość.

 

Dlaczego niepubliczne przedszkole Kids Island?

Uczymy dzieci języka angielskiego i polskiego

Niepubliczne przedszkole językowe Kids Island we Wrocławiu, to wyjątkowe miejsce, w którym stworzyliśmy domową atmosferę, aby dzieci mogły rozwijać się i wspólnie poznawać Świat. Myśleliśmy również o rodzicach, którzy pracują i pragną zostawić dzieci pod opieką zaufanej placówki, która dba o dobro ich dzieci. Jeżeli pragniecie Państwo zadbać o to, aby Wasza pociecha otrzymała rzetelną i najlepszą opiekę i stawiacie wysokie wymagania wobec placówki oświatowej, z pewnością niepubliczne przedszkole Kids island spełni Wasze oczekiwania.

Niepubliczne przedszkole językowe Kids Island również dla rodziców

Zaufanie rodziców, jest dla nas wielkim sukcesem

Niepubliczne przedszkole językowe Kids Island we Wrocławiu ceni sobie współpracę z rodzicami i dobro dziecko, które stawiamy jako najwyższy priorytet. Stworzyliśmy na ulicy Klecińskiej 16 placówkę, w której dzieci nigdy się nie nudzą, a ciekawość Świata i kreatywność, są doceniane. W Przedszkolu mamy trzy grupy Delfinki – 5,6 latki, Kotki – 4 latki, Rybki – 3 latki. Warunki lokalowe są bardzo dobre, posiadamy 3 sale, jedna z nich wyposażona jest w dwie toalety, a dla starszych grup toaleta znajduje się na korytarzu.

Mamy szatnię z toaletą dla gości, zaplecze kuchenne oraz dobrze wyposażony plac zabaw. Współpracujemy z Werandą Smaków, która specjalizuje się w cateringu dla dzieci.

Jesteśmy innowacyjnym i nowoczesnym przedszkolem językowym we Wrocławiu

Dbamy o wykształcenie dzieci i podnoszenie kwalifikacji kadry pedagogicznej.

  • zapewniamy prawidłową opiekę, ochronę przed przemocą i poszanowanie godności osobistej każdego dziecka,
  • przygotowujemy wychowanków do podjęcia nauki w szkole,
  • współdziałamy z rodziną wspierając ją w wychowaniu dziecka,
  • wspomagamy indywidualny rozwój dziecka z wykorzystaniem jego możliwości psychicznych, fizycznych oraz własnej inicjatywy.

Cała kadra pedagogiczna dba o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenia jakości pracy z dziećmi. Nauczycielki uczestniczą w różnego rodzaju kursach i warsztatach. Umiejętnie diagnozują potrzeby dzieci. Praktycznie wykorzystują wiedzę i umiejętności z zakresu metodyki nauczania, stosują zróżnicowane i aktywizujące metody pracy.

Przedszkole językowe Kids Island, to idealny wybór dla Twojego dziecka!

 Zapisując swojego maluszka do naszego przedszkola na ulicy Klecińskiej, na Muchoborze, zapewniasz swojemu dziecku najlepszy rozwój i najbardziej nowoczesne podejście do nauczania. Posiadamy doświadczoną i kreatywną kadrę nauczycielską, która każdego dnia pokazuje dzieciom, że przedszkole to wspaniała przygoda, którą chcemy przeżyć razem z Waszymi pociechami. Przedszkole językowe  we Wrocławiu jest więc idealnym rozwiązaniem każdego dziecka. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i poznania naszej placówki podczas dni otwartych i spotkaniach z rodzicami, organizowanymi  w wybranych terminach przez dyrekcję placówki.