Przedszkole niepubliczne Wrocław

Kids Island – anglojęzyczne przedszkole prywatne we Wrocławiu. Zapisz swojego malucha do naszego przedszkola i przekonaj się, że Kids Island, to najlepszy wybór dla Twojego dziecka. Zapewniamy całodniową opiekę i codzienny kontakt z językiem angielskim.

Każde dziecko pragnie poznawać Świat!

Jeżeli czegoś nie potrafi, nie zna lub pragnie poznać – otrzyma pomoc w Kids Island

Pragniemy, aby nasi podopieczni rozwijali własne pasje, odkrywali Świat i tworzyli własną, kreatywną wizję Świata. Budujemy zaufanie, wzajemny szacunek oraz uczymy niesienia pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. W Kids Island nikogo nie zostawiamy bez pomocy – nigdy!

Przedszkole Wrocław

W Kids Island jesteśmy dla dzieci!

Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu Kids Island, jest miejscem, które stworzyliśmy myśląc o tych rodzicach, którzy pracują i pragną, aby dziecko otrzymało najlepszą i rzetelną opiekę, oraz stawiają większe wymagania wobec placówek oświatowych.

Kids Island nie jest jedynie przedszkolem, w którym dzieci uczą się poprzez zabawę i odbywają różnego rodzaju zajęcia dodatkowe. Zapewniamy każdemu dziecko domową atmosferę, a wykwalifikowana kadra, z troską wspiera rozwój każdego dziecka. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, aby zapewnić najlepsze warunki do zabawy i nauki.

Kids Island dla rodziców

Wasze zaufanie i wsparcie, to dla nas sukces!

Naszym przedszkolu niepublicznym, cenimy sobie współpracę z rodzicami, ale dobro dziecka stawiamy ponad wszystko. We Wrocławiu na ulicy Klecińskiej stworzyliśmy miejsce gdzie nie można się nudzić, gdzie dziecięca ciekawość jest doceniana. W Przedszkolu mamy trzy grupy Misie – 5,6 latki, Kotki – 4 latki, Rybki – 3 latki. Warunki lokalowe są bardzo dobre, posiadamy 3 sale, jedna z nich wyposażona jest w dwie toalety, a dla starszych grup toaleta znajduje się na korytarzu.

Mamy szatnię z toaletą dla gości, zaplecze kuchenne oraz dobrze wyposażony plac zabaw. Współpracujemy z Werandą Smaków, która specjalizuje się w cateringu dla dzieci.

Jesteśmy nowoczesnym przedszkolem

Dbamy o wykształcenie dzieci i podnoszenie kwalifikacji kadry pedagogicznej.

  • zapewniamy prawidłową opiekę, ochronę przed przemocą i poszanowanie godności osobistej każdego dziecka,
  • przygotowujemy wychowanków do podjęcia nauki w szkole,
  • współdziałamy z rodziną wspierając ją w wychowaniu dziecka,
  • wspomagamy indywidualny rozwój dziecka z wykorzystaniem jego możliwości psychicznych, fizycznych oraz własnej inicjatywy.

Cała kadra pedagogiczna dba o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenia jakości pracy z dziećmi. Nauczycielki uczestniczą w różnego rodzaju kursach i warsztatach. Umiejętnie diagnozują potrzeby dzieci. Praktycznie wykorzystują wiedzę i umiejętności z zakresu metodyki nauczania, stosują zróżnicowane i aktywizujące metody pracy.