Rekrutacja w naszym przedszkolu nadal trwa! Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc we wszystkich grupach wiekowych. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem placówki dobrej dla Waszego dziecka – zapraszamy do kontaktu.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego według autorskiego programu ENGLISH EVERY DAY. Pozwala to na oswajanie się z językiem i osłuchiwanie z nowymi słówkami. Dzieci uczą się śpiewać, recytować wierszyki, ale również poznają podstawowe zwroty i wyrażenia, które przydają się w codziennych sytuacjach. Oprócz języka angielskiego, kluczowe jest dla nas zadbanie o rozwój ruchowy dzieci. Dlatego też prowadzimy zajęcia gimnastyczne. Raz w tygodniu mamy również zajęcia z rytmiki.

Dzieci chętnie uczą się nowych piosenek i biorą udział w zajęciach tanecznych. W swojej ofercie posiadamy także zajęcia dodatkowe z karate i tańca. Raz w miesiącu zapraszamy dzieci na zajęcia dotyczące instrumentów muzycznych, które są połączone z koncertem. Często gościmy u siebie aktorów z przedstawieniami teatralnymi. Organizujemy warsztaty plastyczne, teatralne, wycieczki i wyjścia. Nasze Panie Nauczycielki troszczą się o to, aby każdy dzień był ciekawy i inspirujący. Prowadzą nie tylko zajęcia dydaktyczne, ale również przygotowują przedstawienia, konkursy oraz obchody świąt nietypowych.

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem nas lepiej – zapraszamy na spotkanie Chętnie opowiemy o tym, jak wygląda praca w naszym przedszkolu!