Szanowni Państwo,

Od dziś wracamy do naszego przedszkola, ale szykujemy również propozycje dla tych, którzy decydują się jeszcze pozostać w domu. Przypominamy, że wszystkie materiały znajdują się na naszej stronie Strefie Dzieci w odpowiednich zakładkach.

PONIEDZIAŁEK – karty pracy i propozycje zabaw od wychowawców

WTOREK – rytmika z Panią Karoliną

ŚRODA – eksperyment z Panią Kasią

CZWARTEK – angielski z Panią Moniką

PIĄTEK – audiobook z …. i tu zachęcamy do podjęcia WYZWANIA!

Zachęcamy Państwa do nagrania swojego audiobooka lub filmiku na którym czytacie bajkę i przesłania go do nas na kadra@kidsisland.pl. Bajka nie powinna trwać dłużej niż 10 minut, w czytaniu może wziąć udział wielu domowników ?. Wszystkie nadesłane nagrania udostępnimy w tym samym miejscu, gdzie znajdują się nagrania Pani Ady i Pani Patrycji.

W razie problemu lub dylematu co do wyboru bajki zachęcamy do kontaktu – pomożemy wybrać lub prześlemy nasze propozycje.

Czekamy na nagrania do czwartku 28.05.2020.

Przypominamy i prosimy, tych z Państwa, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o tym, kiedy przyprowadzą dziecko do przedszkola, aby najpóźniej dwa dni przed powrotem dziecka poinformowali nas o tym mailem (biuro@kidsisland.pl)  lub sms (572-622-590) oraz zamówieniu i opłaceniu posiłków na odpowiednie dni.

Zgłaszanie obecności lub nieobecności dziecka na dwa dni wcześniej, pomogą nam w logistycznym przygotowaniu się naszej kadry do pracy z dziećmi.